Scanned page
| Yearbook | Vol. | Seq | P.no | Type | Size | File |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1936 | vanoss_1936_domestic |
691 | 653 | content | 1378 × 2329 | 1936/81318 |
Blocks on this page 4
Balance sheet
Koninklijke Stoomschoenenfabriek A. H. van Schijndel
Main
Profit and loss
Koninklijke Stoomschoenenfabriek A. H. van Schijndel
Main
Profit distribution
Koninklijke Stoomschoenenfabriek A. H. van Schijndel
Main
Main
Page content 64
| 9465 | INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. 653 |
| 9466 | Onr. Mach., Grondst. Kas, Afschr. |
| 9467 | 31 Gepl. Reser- Credi- goede- ger.sch. en Deb. en geldsw. Bruto vast Ter |
| 9468 | Dec. kapit.1) ve2) teuren ren invent. fabric. deeln. en u/g. winst>) kap. verdeel. |
| 9469 | 1917 1.000.000 25.000 118.128 110.000 11.506 666.247 341.404 302.860 1.038.244 10.596 298.891 |
| 9470 | 1920 1.250.000 200.000 47.101 95.000 15.803 786.485 446.634 186.374 1.004.748 19.961 30.763 |
| 9471 | 1925 1.000.000 56.621 339.516 127.500 75.000 359.837 710.338 146.778 67.291 54.4897) 35.000 |
| 9472 | 1926 1.000.000 56.706 527.554 126.000 73.500 392.196 928.672 131.719 132.020 30.0387 ) 93.011 |
| 9473 | 1927 1.100.000 55.706 600.482 205.003 510.639 1.078.486 66.996 141.954 31.536 103.607 |
| 9474 | 1928 1.600.000 106.706 644.589 251.360 485.730 1.468.223 248.774 167.742 46.052 121.690 |
| 9475 | 1929 1.600.000 120.000 586.507 300.000 407.940 1.614.474 81.865 175.900 82.439 93.461 |
| 9476 | 1) Gewoon en preferent kapitaal. 2) Na dotatie incl. bestemmingsreserve. 3) Sterke |
| 9477 | vermindering sedert 1922 o.a. doordat in plaats van bruto verkoop, bruto exploi- |
| 9478 | tatie saldo is gegeven. De noten 4-6 zijn vervallen. 7 ) Inclusief nagevorderde |
| 9479 | O.W .- belasting, enz. |
| 9480 | ACTIEF. BALANS OP 31 DECEMBER. PASSIEF. |
| 9481 | 1930 1929 1930 1929 |
| 9482 | Gulden Gulden Gulden Gulden |
| 9483 | Terreinen, gebouw., Gew. aandeelen 800.000 .- 800.000 .- |
| 9484 | arbeiderswoningen, 6 pct. cum. prefer. |
| 9485 | mach. enz. 320.355.46 300.000 .- winstd. aand. 800.000 .- 800.000,- |
| 9486 | Grondstoffen 237.048.98 304.888.23 6 pct. obligatieleen. 450.000 .- 476.000. |
| 9487 | Afgewerkt fabrik. 107.572.22 103.051.45 Bankiers 426.336.75 |
| 9488 | Debiteuren 663.441.35 632.335.18 | Crediteuren 117.341.15 90.525.92 |
| 9489 | Effecten 8.600.91 5.761.83 Onbet. div. en coup. 24.600.62 19.981 .- |
| 9490 | Kas en bankiers 21.717.08 76.102.74 Reserverekening 80.000,- |
| 9491 | Deeln. i.a. ondern. 1.072.545.32 982.139.38 Res. deeln. in ande- |
| 9492 | Import Engeland en re ondernemingen 40.000 .- |
| 9493 | Amerika 7.502.38 Onverd. div. gew. |
| 9494 | Verliessaldo 181.266.711) aand. 1.397.48 1.397.48 |
| 9495 | Idem cum, pref. |
| 9496 | wd. aandeelen 374.41 374.41 |
| 9497 | Div. cum. pref. wd. |
| 9498 | aandeelen 48.000 .- |
| 9499 | Divid. gew. aand. 48.000 .- |
| 9500 | 2.620.050.41 2.404.278.81 2.620.050.41 2.404.278.81 |
| 9501 | 1) Na afboeking van de reserves ad f 111.000. |
| 9502 | N.B. Een verklaring der balanscijfers wordt in het verslag niet gegeven. |
| 9503 | DEBET. WINST- EN VERLIESREKENING. CREDIT. |
| 9504 | 1930 1929 1930 1929 |
| 9505 | Gulden Gulden Gulden Gulden |
| 9506 | Expl.rekg., verliesaand. Expl.rekg., winstaand. |
| 9507 | in deelname i.a. on- deeln. i.a. ondern. en |
| 9508 | dernem. en rente 295.053.972) rente 173.572.53 |
| 9509 | Saldo winst 175.899.79 Expl. arbeiderswon. 2.787.26 2.327.26 |
| 9510 | Saldo verlies 292.266.711) |
| 9511 | 295.053.97 175.899.79 | 295.053.97 175.899.79 |
| 9512 | 1) Waarvan f 111.000 afgeboekt op de reserves. 2) De resultaten der fabriek te |
| 9513 | Goch zijn hierin niet verwerkt. Volgens het verslag wordt thans (Juni 1931) op |
| 9514 | winstbasis gewerkt. |
| 9515 | Winstverdeeling 1929 (1928): Dividend cum. pref. winstd. aand. 6 (6.2) pct. = |
| 9516 | [ 48.000 (f 49.600) ; tantièmes (f 4.881.19) ; dividend gewone aand. incl. onver- |
| 9517 | deeld dividend 6 (8) pct. = f 48.000 (f 64.000); onverdeeld div. cum. pref. winstd. |
| 9518 | aand. f 374.41 (f 374.41); onverdeeld div. gewone aand. f 1.397.48 (f 3.936.37) ; diverse |
| 9519 | afschrijvingen en reserveeringen f 82.438.68 (f 46.051.87). |
| 9520 | Koninklijke Tabak en Sigarenfabriek, voorheen G. |
| 9521 | Ribbius Peletier Jr., te Utrecht. Opgericht in 1844: 5 Juli |
| 9522 | 1895 omgezet in een naamlooze vennootschap. Duur: onbepaald. |
| 9523 | Doel: Het fabriceeren en de verkoop van sigaren, tabak en aanverwante |
| 9524 | artikelen, en het voortzetten der zaken, vroeger gedreven door de firma |
| 9525 | G. Ribbius Peletier Jr. te Utrecht. Sedert 1907 mag de handel in |
| 9526 | onbewerkte tabak plaats hebben doch slechts met uitdrukkelijke schriftelijke |
| 9527 | toestemming van commissarissen. Voor bijzonderheden omtrent den in- |
| 9528 | breng zie jaargang 1907, bladz. 494. K a pit a al thans geautoriseerd |