|
67202 |
1678 SPOORWEGFONDSEN. |
|
67203 |
dienst der fa. Van Gend & Loos overnemen en vermoedelijk op den duur |
|
67204 |
ook het expeditie- en kassierswerk krijgen. De oprichting vindt hare oor- |
|
67205 |
zaak in de concurrentie die de spoorwegen van de particuliere autobedrijven |
|
67206 |
ondervinden. Het ligt in de bedoeling de autodiensten te doen correspon- |
|
67207 |
deeren op de treindiensten, waardoor het verkeersnet dichter wordt. |
|
67208 |
Adres: Utrecht, Administratiegebouw der Ned. Spoorwegen. |
|
67209 |
Jaarverslag. Statistieken. Het eerste gecombineerde jaarverslag der beide |
|
67210 |
mpijen., dat na de overeenkomst van 1916 tusschen beide mpijen, werd opgemaakt, |
|
67211 |
is dat over 1917. Er werd o.m. in opgemerkt dat het thans en in de toe- |
|
67212 |
komst raadzaam wordt geacht één verslag voor de beide mpijen te laten verschij- |
|
67213 |
nen, waarin dan mede de gegevens der N. C. S. zullen moeten worden vermeld. |
|
67214 |
„In den verderen tekst van dit verslag en de daaraan toegevoegde bijlagen is er |
|
67215 |
evenwel eensdeels rekening mede gehouden, dat beide maatschappijen zijn blijven |
|
67216 |
bestaan, zoodat ieder voor zich hare balans en winst- en verliesrekening behoort op |
|
67217 |
te maken en zijn anderdeels nu nog voor iedere mpij. afzonderlijk gegevens ver- |
|
67218 |
strekt, welke, wanneer de belangen-gemeenschap langzamerhand ook meer eenheid |
|
67219 |
bij de opstelling der exploitatierekening zal hebben gebracht, gevoeglijk voor beide |
|
67220 |
maatschappijen vereenigd zullen kunnen worden." In het verslag over 1918 wordt |
|
67221 |
opgemerkt dat de gegevens ditmaal nog afzonderlijk zijn verstrekt, doch de een- |
|
67222 |
vormige opstelling der exploitatierekening met ingang van 1 Januari 1919 is |
|
67223 |
ingevoerd De laatste afrekening gebaseerd op de afzonderlijke gegevens der beide |
|
67224 |
mpijen. vindt men in den jaarg. 1920, blz. 1328. De exploitatie- en vervoerssta |
|
67225 |
tistieken, die in verband met het bovenstaande niet meer kunnen worden bijgevuld, |
|
67226 |
zijn voor het laatst opgenomen in jaarg. 1924, pag. 1597-1599. In de huidige go- |
|
67227 |
combineerde jaarverslagen wordt het saldo der rekening van gemeen- |
|
67228 |
schappelijke baten en lasten ten hate of ten laste der beide maat- |
|
67229 |
schappijen op hunne verlies- en winstrekeningen geboekt, in verhouding tot hunne |
|
67230 |
kapitalen op 31 December 1916; het kapitaal der H. IJ. S. M. bedroeg toan 22} |
|
67231 |
millioen en dat der S. S. f 18 millioen, zoodat de H. IJ. S. M. voor 223/40} en de S.S. |
|
67232 |
voor 18/40% in de winst of het verlies deelt. Men zie de gecombineerde |
|
67233 |
statistieken der H. IJ. S. M. en N. C. S. aan het hoofd dezer |
|
67234 |
rubriek. |
|
67235 |
SPECIFICATIE OBLIGATIESCHULD. |
|
67236 |
Uitstaand bedrag op |
|
67237 |
Oorspronkelijk Datum en koers van 31 December |
|
67238 |
bedrag uitgifte 1930 1931 |
|
67239 |
Gulden Gulden Gulden |
|
67240 |
3 % leening 1888 6.000.000 ( le 2e eerie serie f f 4.000.000 2.000.000 in in Mei Jan. 1889 1888 à à 87 92 % ) 2.856.000 2.725.000 |
|
67241 |
34 % leening 1889 35.000.000 Febr. 1889 à 99% % 21.427.000 20.805.000 |
|
67242 |
1 3.000.000 in April 1892 à 922 % |
|
67243 |
3 % leening 1892 12.000 000 1 1 3.000.000 2.000.000 in in Juli April 1895 1893 à à 942 982 % % 5.861.000 5.592.000 |
|
67244 |
f 4.000.000 in April 1897 à 94 % |
|
67245 |
1 8.000.000 in Juli 1898 100 % |
|
67246 |
34 % leening 1898 12.000.000 1 2.400.000 in Juni 1899 à 100% % 7.896.000 7.681.000 |
|
67247 |
1.600.000 in Mei 1902 98% % |
|
67248 |
4 % leening 1900 8.000.000 Nov. 1900 à 100 % 6.119.000 6.010.000 |
|
67249 |
31 % leening 1902 10.000.000 1 f 5.000.000 5.000.000 in in Mei Juni 1904 1902 à à 98 983 % % 1 6.669.000 6.487.000 |
|
67250 |
32 % leening 1905 7.000.000 Febr. 1905 à 973 % 5.530.000 5.443.000 |
|
67251 |
34 % leening 1906 12.000.000 Jan. 1906 à 97 9.526.000 9.376.000 |
|
67252 |
4 % leening 1907 6.000.000 Juni 1907 à 100 % 5.078.000 5.016.000 |
|
67253 |
4 % leening 1908 8.000.000 Maart 1908 à 100 % 6.850.000 6.770.000 |
|
67254 |
34 % leening 1908 7.000.000 Dec. 1908 à 97 % 5.652.000 5.563.000 |
|
67255 |
4 % leening 1910 7.000.000 Juni 1910 à 100% % 6.125.000 6.061.000 |
|
67256 |
4 % leening 1911 8.000.000 Oct. 1911 à 1003 % 7.070.000 6.999.000 |
|
67257 |
4 % leening 1913 5.000.000 Juli 1913 à 952 % 4.503.000 4.462.000 |
|
67258 |
5 % leening 1915 10.000.000 April 1915 à 982 % 4.242.000 |
|
67259 |
5 % leening 1915 8.000.000 Nov. 1915 à 100 % 3.395.000 |
|
67260 |
5 % leening 1918 7.000.000 April 1918 à 100g % 3.085.000 |
|
67261 |
5 % leening 1919 10.000.000 Maart 1919 à 972 % 4.460.000 |
|
67262 |
5 % leening 1925 25.000.000 Febr. 1925 à 96 % 11.790.000 |
|
67263 |
% leening 1926 27.500.000 Febr. 1926 à 98 % 26.981.000 26.863.000 |
|
67264 |
4 leening 1931 10.000.000 Jan. 1931 à 1) 9.950.000 |
|
67265 |
4 leening 1931 30.000.000 April 1931 à 98 % 30.000.000 |
|
67266 |
4 leening 1931 16.163.250 April 1931 à 2) 16.163.250 |
|
67267 |
155.115.000 181.966.250 |
|
67268 |
1) Geplaatst bij de Rijksfondsen. 2) Uitgegeven tegen ontvangst van aandeelen |