|
25558 |
854 MIJNBOUW-MAATSCHAPPIJEN |
|
25559 |
1935-1938: 8, 10, 10 en 10 pct. (no. 26, 7 Aug. 1939 bij de T.B. A'dam); 1939: |
|
25560 |
vastgesteld 10 pct.1). Winstaandeelen A t.e.m. 1922: nihil; 1923 en 1924: f 92 en |
|
25561 |
f 86; 1925-1935: nihil; 1936-1938: f 25,50, f 33,50 en f 35.50 (no. 5); 1939: vast- |
|
25562 |
gesteld f 35,501); winstaandeelen B t.e.m. 1922: nihil; 1923 en 1924: f 23 en f 21; |
|
25563 |
1925-1935: nihil; 1936-1938: f 6,80, f 8,50 en f 8,50 (no. 5); 1939: vastgesteld |
|
25564 |
f 9 .- 1). |
|
25565 |
Directeuren: Ir. P. M. van Bosse en J. O. van Gruisen. Commissarissen: Dr. |
|
25566 |
F. H. Fentener van Vlissingen, Ir. E. J. Langelaan, R. J. O. Menten en W. A. |
|
25567 |
Engelbrecht. |
|
25568 |
Adres: 's-Gravenhage, Lange Houtstraat 26. |
|
25569 |
1) Zie noot vorige pagina. |
|
25570 |
Koersen gewone aandeelen 1900: 54-20; 1905: 45-20; 1910: 654-32; 1915: 334-264; 1920: 92-35}; |
|
25571 |
1925: 167-1291; 1930: 117-60; 1931: 641-17; 1932: 321-16; 1933: 36}-18}; 1934: 64-35; |
|
25572 |
1935: 113}-534; 1936: 2341-109; 1937: 240-175; 1938: 2214-174; 1939: 203-145. |
|
25573 |
Koersen preferente aand. 1900: 35-10; 1905: 892-55; 1910: 84-51; 1915: 76-70; 1920: 1291-68; |
|
25574 |
1925: 163}-127}; 1930: 119}-72; 1931: 83-31}; 1932: 63-37; 1933: 90-47; 1934: 1114-86}; |
|
25575 |
1935: 1292-79}; 1936: 2348-126}; 1937: 240-1794; 1938: 234-180; 1939: 215-160. |
|
25576 |
STEENKOLENPRODUCTIE IN K.G. TONS. |
|
25577 |
1906 t/m 1939 totaal resp. 2.806, 5.974, 6.214, 9.474, 13.253, 14.775, 9.155, 8.643, 16.808, 26.682, |
|
25578 |
29.358, 39.363, 36.365, 36.664, 33.446, 64.061, 82.120, 122.191, 171.775, 167.300, 198.858, 206.400, 227.350, |
|
25579 |
257.692, 214.744, 146.385, 128.880, 94.674, 91.287, 71.615, 76.736, 83.574, 127.104 en 140.944. |
|
25580 |
Jan. Febr. Mrt. Apr. Mei Juni Juli Aug. Sept. Oct. Nov. Dec. Totaal1) |
|
25581 |
1936 5622 6460 6726 6462 6382 6227 6740 5813 6347 6877 6369 6319 76.344 |
|
25582 |
1937 6149 5125 6562 6965 6420 6962 7361 6134 6731 7316 8463 9296 83.574 |
|
25583 |
1938 10081 9125 9299 9078 10669 11400 11205 11453 9378 10664 11730 12924 127.104 |
|
25584 |
1939 11295 11258 13267 11243 11900 11436 11461 11531 11882 11621 12019 11731 140.944 |
|
25585 |
1) Uit jaarverslag. |
|
25586 |
Aantal arbeiders steenkolenbedrijf 1939 : 977 (v.j. 814). |
|
25587 |
PETROLEUM PRODUCTIE IN K.G. TONS. |
|
25588 |
1906-1939 totaal resp .: 82.972, 106.229, 96.300, 48.550, 31.545, 29.260, 26.990, 78.877, 75.447, |
|
25589 |
69.221, 63.484, 66.329, 77.634, 69.656, 100.314, 128.443, 242.943, 271.570, 169.595, 212.220, 175.453, |
|
25590 |
161.114, 160.670, 200.496, 219.399, 219.944, 223.079, 233.215, 227.915}, 266.403, 412.308, 479.556, |
|
25591 |
510.547 en 526.889. |
|
25592 |
Jan. Febr. Mrt. Apr. Mei Juni Juli Aug. Sept. Oct. Nov. Dec. Totaal1) |
|
25593 |
1936 26600 25800 30800 29100 30000 29100 33400 39200 39500 39100 45000 45000 412.308 |
|
25594 |
1937 44300 35800 39100 37300 38600 40300 40900 39400 38000 41300 41600 43600 479.556 |
|
25595 |
1938 44800 40700 45000 43300 43900 -41100 43500 29700 45500 45700 43500 43700 510.347 |
|
25596 |
1939 42600 38200 41200 40700 44500 42900 48200 45500 45700 47100 44400 45900 526.889 |
|
25597 |
1940. Het zeer bevredigende productiepeil bleef in de eerste 4 maanden gehandhaafd. Over latere maanden |
|
25598 |
werd geen opgave ontvangen. |
|
25599 |
1) Uit jaarverslag. |
|
25600 |
N.B. Gedurende 1939 werden de werkzaamheden binnen de concessie „Moeara” met 3 (v.j. 2) tot 5 |
|
25601 |
(v.j. 7) boorinstallaties voortgezet. In productie kwamen 17 (14) nieuwe putten. Ulto 1939 waren 5 (v.j. |
|
25602 |
3) boringen in bedrijf. |
|
25603 |
Winst Totaal Afschr. Winst |
|
25604 |
Gew. Pref. Con- Prol. Winst Andere steen- bruto en ter ver- |
|
25605 |
aand. aand. cessie enz. kas, enz. petr. winst1) kolen winst2) reserv. deeling |
|
25606 |
1915 894.500 1.314.500 2.170.898 53.093 91.545 1.320 19.818 112.684 8.562 85.618 |
|
25607 |
1920 894.500 1.314.500 2.069.388 24.407 119.123 40.840 V. 10.655 149.307 43.116 97.387 |
|
25608 |
1925 1.535.500 1.314.500 1.844.757 746.116 279.851 58.241 379.180 717.272 456.000 197.630 |
|
25609 |
1930 1.535.500 1.314.500 1.340.059 390.448 274.249 44.169 V.203.284 115.134 60.574 |
|
25610 |
1931 1.535.500 1.314.500 1.332.068 261.120 274.929 21.643 V.239.465 57.105 7.991 |
|
25611 |
1932 1.535.500 1.314.500 1.320.346 361.854 361.724 41.672 V.171.292 232.104 188.144 |
|
25612 |
1933 1.535.500 1.314.500 1.270.346 608.197 380.324 11.671 V. 46.323 345.673 221.1564) 82.408 |
|
25613 |
1934 1.151.625 985.875 1.220.346 687.116 301.957 263.7285) V. 66.085 500.7595) 83.119 384.5775) |
|
25614 |
1935 1.151.625 985.875 1.170.346 481.685 350.066 33.144 V. 11.485 371.725 180.154 159.484 |
|
25615 |
1936 1.151.625 985.875 1.070.346 549.642 532.447 24.523 V. 19.837 537.133 223.975 221.756 |
|
25616 |
1937 1.151.625 985.875 870.346 590.779 616.507 29.199 59.934 705.640 440.808 252.356 |
|
25617 |
1938 1.151.625 985.875 670.346 798.622 654.996 26.924 190.285 871.655 549.268 284.751 |
|
25618 |
1939 1.151.625 985.875 470.346 346.988 675.673 43.227 200.108 919.009 574.811 284.245 |
|
25619 |
1) Exclusief winst steenkolen en na 1922 exclusief saldo Ao. Po. ") Winst incl. saldo Ao. Po. |
|
25620 |
4) Vervallen. * ) Bovendien werd f 244.723 t/l. van de reserve afgeschreven. 5) Inclusief f 236.610 |
|
25621 |
overschot afschrijvingsrekening. |